8 Şub 2013

KONSERE BOĞULDUK
Konsere Boğulduk!
İstanbul  konser maratonu 2013’te hızlı bir yükselişe giriyor. Daha önceden Red Hot Chili Peppers, Madonna gibi dünya starlarının harika şovlarına tanık olmuştuk.Görünüşe bakılırsa  mart ayından itibaren yepyeni konserlerle coşacağız.
İkinci Kez Rihanna !
Türkiye’de ilk konserini 2010 yılında veren Rihanna 30 Mayıs 2013’te BJK İnönü Stadyumunda vereceği konserle İstanbul’u yeniden sallamaya hazırlanıyor. 7. Albümü Unapologetic , Billboard Top 100 listesi olmak üzere tüm listelerde bir numaraya yükselen ünlü star, 26 Mayıs’ta İspanya’da startını vereceği dünya turnesi kapsamında ülkemize gelecek.
Hatırlarsınız , Rihanna ilk konserini Kuruçeşme Arena’da Boğaz’a karşı vermişti. Bu seferki konserin  stadyumda olması ise, “Çok büyük şovlar bizleri mi bekliyor ?” beklentisi yaratıyor. J
Never Say Never to Justin !
#JustinBieberTürkiyeyeGeliyor hashtagiyle başladı her şey. Geliyor mu gelecek mi derken , nihayet biletleri  satışa çıktı.Kimilerine göre o hala bir ergen, kimilerine göre dalga konusu. Ama kesin olan bir şey var ki bu parlayan çocuğun şarkıları çok seviliyor, albümleri yok satıyor, klipleri youtube’da izlenme rekoru kırıyor.Bize öyle geliyor ki  büyümesine anbean şahit olduğumuz  Bieber ,giderek konuşulmaya devam edecek. Türkiye’de de  büyük bir genç kız hayran kitlesinin olduğunu bildiğimiz Bieber konserinin ücreti de cep yakıyor. Biletleri 320 TL’den başlayan  konser,  2 Mayıs 2013’te İtü Stadyumunda gerçekleşecek.
Guetta Effect !
Türkiye’yi  ikinci kez ziyaret edecek bir başka star da David Guetta. Dünya çapında albümleri satış rekoları kıran dans müziğin fenomen ismi Guetta son dönemlerde özellikle “Gettin Over You”, “Turn me On”, “Titanium”, “She Wolf” gibi  hitler ile  hepimizin gönlünü fethetmiş, tüm gece kulüplerinin vazgeçilmez ismi olmuştu. 4 Mayısta Küçükçiftlik Parkta gerçekleşecek olan konserin biletleri indirim döneminde 90TL’den başlıyor. Eee biz de tükenmeden alıyoruz ! :)
Vee Efsaneler Ölmez
Elektronik müziğin efsanevi grubu Depeche Mode da Küçükçiftlik Park Sahnesinde yerini alıyor. Hem de 2013 yazının en akıllara kazınacak dünya turnelerinden biriyle geliyor. 2009 yılında yaptıkları “The Tour of Universe” turnelerinden sonraki ilk canlı gösterilerini yapacak olan grup, ilkbaharda satışa çıkacak olan 13.albümlerinin şarkılarını da tanıtıyor olacak. Hiç şüphesiz hepimizi muhteşem bir performans bekliyor. Depeche Mode konserinin biletleri mekan kapasitesi nedeniyle sınırlı,biletleri ise 120TL’den başlıyor.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...